У Міноборони РФ заявили, що продовжують скорочувати свою присутність у Сирії

12:52, 12 січня 2017

Москва. 12 січня. УНІАН. У Міністерстві оборони РФ заявили, що продовжують скорочувати свою присутність у Сирії, 4 літаки Су-25 прибули до цієї країни в рамках ротації.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам у Москві сказав офіційний представник Міноборони Росії Ігор Конашенков, коментуючи повідомлення телеканалу Fox News про збільшення російської угруповання.

«Згідно з дорученням верховного головнокомандувача збройних сил РФ Міністерством оборони Російської Федерації реалізуються заходи щодо скорочення угруповання російських військ у Сирійській Арабській Республіці», — сказав Конашенков.

Він стверджує, що в пункт постійного базування в місті Сєвєроморськ з 6 січня повертається корабельна авіаносна ударна група Північного флоту, до складу якої входить авіаносний крейсер «Адмирал Кузнецов» і понад 40 літальних апаратів корабельної авіації, що використовувалися для завдання ударів по міжнародних терористичних угрупованнях.

«До речі, Fox News, як і практично всі світові ЗМІ, повідомляв про це у своїх новинах», - додав він.

За його словами, на територію Росії з авіабази Хмеймім вже перебазовано перші шість бомбардувальників Су-24, а найближчим часом з території Сирії «заплановане виведення інших літальних апаратів, а також льотного та інженерно-технічного складу».

«У рамках планової ротації авіатехніки до складу російської авіагрупи на авіабазі Хмеймім цими днями справді увійшли чотири штурмовики Су-25, які перелетіли з Росії і які обладнані сучасними навігаційними системами і прицільним комплексом», - сказав Конашенков.

Як повідомляв УНІАН, 29 грудня 2016 року президент РФ Володимир Путін заявив про намір скоротити військову присутність у Сирії.