Призовників із окупованого Криму з весни направлятимуть служити по всій Росії

12:32, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Призовники з окупованого Криму почнуть служити в інших російських регіонах, починаючи з весняного призову 2017 року.

Як повідомляє РІА «Новости», про це заявив начальник головного організаційно-мобілізаційного управління Генерального штабу збройних сил Росії Василь Тонкошкуров.

"Громадяни, які призвані з території Криму, направлялися для проходження військової служби до з'єднань і військових частин у межах півострова, однак ці обмеження діяли лише до першого січня 2017 року, починаючи з цього року громадяни направлятимуться для проходження військової служби до з'єднань і військових частин, які розташовані й у інших регіонах країни залежно від потреби військ", - сказав Тонкошкуров на підбитті підсумків осіннього призову.

За його словами, призов до російської армії в республіці Крим, місті Севастополі проводиться вже два роки. "Для забезпечення прав громадян, які проживають в цих суб'єктах, у 2014 році було ухвалено федеральний закон, згідно з яким за ними збережені всі відстрочки, що були раніше надані їм законодавством України, а вимушені переселенці та біженці, які одержали громадянство Російської Федерації, дістали право на відстрочку від призову на військову службу", - відзначив Тонкошкуров.

Джерело: https://ria.ru/defense_safety/20170111/1485498912.html