11 російських інструкторів самовільно виїхали з Донбасу через намагання командування залучити їх до бойових дій – розвідка

12:15, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. 11 російських інструкторів, які здійснювали підготовку снайперів та саперів, самовільно виїхали з Донбасу через намагання командування залучити їх до бойових дій.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

«На початку цього року одинадцять російських інструкторів, які здійснювали підготовку фахівців військових спеціальностей, у тому числі снайперів та саперів, самовільно залишили учбовий центр і виїхали на територію Росії через невдоволення низькою заробітною платою і намагання командування залучити їх до бойових дій, у тому числі проведення диверсій проти ЗС України», - йдеться у повідомленні.

Розвідка також зазначає, що командування російських окупаційних військ уникає розголосу цієї події через ймовірне зростання панічних настроїв в російському суспільстві та загрозу терористичних актів, вибухів, з’ясування стосунків зі стрільбою і суїцидом.

«Розчаровані пропагандистськими гаслами Кремля та дійсними реаліями “русского мира” колишні інструктори займаються активним пошуком “працевлаштування за фахом” в організованих злочинних бандформуваннях та російських приватних військових компаніях», - поінформували у відомстві.