У МОЗ прогнозують наступну хвилю грипу з лютого до початку квітня

11:20, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Наступна хвиля грипу в Україні очікується з лютого до початку квітня.

Про це повідомила завідувач Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров'я Тетяна Дихановська в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Другу хвилю грипу ми очікуємо, починаючи з лютого до початку квітня. Діти вийдуть із канікул на заняття. Це тісний контакт і можливість швидкої передачі інфекції…", - сказала вона.

Дихановська зауважила, що зафіксовано тенденцію до зменшення захворюваності на грип, проте ці дані можуть не давати реальної картини. "Зараз ми спостерігаємо закономірну тенденцію до зменшення захворюваності протягом першого тижня року. Це пов`язано із новорічними святами та канікулами у навчальних закладах. Проте це може не відображати реальну картину. Ми бачимо, що в 13 областях України показники захворюваності перевищили епідеміологічні пороги - від 2,5 % у Херсонській області до 58 % у Черкаській…" - зауважила завідувач Українського центру грипу та ГРВІ.

Джерело: http://ua.112.ua/suspilstvo/nastupna-khvylia-hrypu-v-ukraini-ochikuietsia-z-liutoho-do-pochatku-kvitnia-moz-364749.html