За минулу добу через негоду на автошляхах України загинуло троє і травмовано 59 осіб

10:57, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. За минулу добу у результаті ускладнених погодних умов та підвищеної аварійної ситуації на автошляхах України загинуло троє та травмовано 59 осіб.

Як повідомили в департаменті комунікації Національної поліції України, критичною за рівнем аварійності залишається ситуація у семи регіонах України.

«Так, в Івано-Франківський, Хмельницькій, Житомирській, Кіровоградській, Херсонській, Харківській та Донецькій областях зафіксовано критичний рівень аварійності. Ще в шести областях рівень аварійності залишається високим», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, через негоду в Одеській, Херсонській та Закарпатській областях введені обмеження для руху транспорту.

Зокрема, закритий рух для всіх категорій транспорту на автодорогах М-15 «Одеса-Рені, з 116 (смт. Сарата) до 306 км та для великовагового транспорту М-13 «Кіровоград-Платонове», км 157- км 254.

Також залишається закритим рух для всіх видів транспортних засобів на деяких дорогах державного значення та на всіх дорогах місцевого значення, які пролягають територією Арцизького, Біляївського,Білгород-Дністровського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського, Татарбунарського районів.

Сьогодні з 8:30 введено обмеження руху для великовагових авто на автодорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Рогатин-Львів в межах Закарпатської області.