На Луганщині правоохоронці виявили схованку з боєприпасами, заготовлену для диверсійної групи бойовиків

10:20, 12 січня 2017

Сєвєродонецьк. 12 січня. УНІАН. У Луганській області правоохоронці виявили схованку з боєприпасами, заготовлену для диверсійної групи бойовиків.

Як повідомили УНІАН у відділі комунікації ГУНП України в Луганській області, гранатомети, тротилові шашки, гранати до підствольного гранатомету та близько 7 тисяч набоїв, які планували використати бойовики для здійснення терористичного акту, вилучили луганські правоохоронці зі схованки у Станично-Луганському районі 10 січня.

За відомостями поліції, оперативники отримали інформацію про те, що в одному з нежилих покинутих будинків у Станично-Луганському районі знаходиться схованка з вибухівкою, яку заздалегідь приготували для використання диверсійною групою бойовиків, з метою здійснення ними теракту на території району, яка підконтрольна українській владі.

Співробітники управління кримінальної поліції ГУНП в Луганській області спільно зі співробітниками СБУ встановили місцезнаходження цієї схованки, задля попередження потрапляння її вмісту до рук бойовиків.

10 січня правоохоронці виявили схованку у одному з покинутих будинків у селищі Макарове. Боєприпаси були ретельно замасковані, по периметру будівлі були розставлені «розтяжки».

Загалом зі схованки правоохоронці вилучили одинадцять РПГ-22, РПГ-18; два РПГ-26, чотири тротилові шашки вагою 200 гр. кожна, тротилову шашку вагою 400 гр., 30 гранат ВОГ до під ствольного гранатомету, два реактивні двигуни до ручного гранатомету ПГ, 2 заряди до РПГ-7, 5412 набоїв калібру 5,45, 134 набої калібру 12,7 мм, 1076 набоїв калібру 7,62 мм.

Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами». Вилучене направлено на експертизу. Правоохоронці вживають вичерпних заходів для встановлення та затримання осіб, які підготували схрон.