У Вашингтоні заявляють, що розмова з Росією відбуватиметься з позиції сили – Чалий

10:13, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. У Вашингтоні дотримуються позиції, що розмова з Росією відбуватиметься з позиції сили.

Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України в США Валерій Чалий в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Позиція звучить чітко, що розмова з Росією відбуватиметься з потужної позиції сили", - сказав він.

За його словами, у Вашингтоні існує консолідована позиція щодо санкцій, введених у зв'язку з невиконанням Росією Мінських угод.

"Інша справа, що зараз звучать заяви тих людей, які будуть приходити на посади, що можливо використовувати й інші інструменти, які не були застосовані повною мірою. Як це буде виглядати на практиці - побачимо", - додав представник України у Вашингтоні.

За словами Чалого, законопроект щодо нового пакета санкцій проти Росії має досить сильну підтримку. "Це дуже серйозний законопроект. Він має широке застосування, додає санкції в енергетичній сфері, економічній. Тут можна говорити про посилення санкцій", - підкреслив він.

Він також зазначив, що зараз законопроект підтримують досить сильні політичні фігури з республіканської і демократичної партій. "Тому зараз, я знаю, йде робота в Конгресі, щоб збільшити кількість сенаторів, які будуть його підтримувати", - прокоментував Чалий.

Він також зазначив, що вважає політику санкцій правильною, адже вона чинить тиск на Росію. "І ми будемо робити все, щоб санкції у зв'язку з нелегальною спробою анексії Криму залишалися в силі", - наголосив він.

Джерело: http://ua.112.ua/svit/u-vashynhtoni-vvazhaiut-shcho-rozmova-z-rosiieiu-bude-vidbuvatysia-z-pozytsii-syly-chalyi-364744.html