Стартував прийом заявок на здобуття мистецької премії «Київ»

09:58, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. У столиці розпочався збір заявок на здобуття мистецької премії «Київ».

Як повідомляє Департамент культури КМДА, визначатимуть переможців у восьми номінаціях: у галузі літератури – мистецька премія «Київ» імені Євгена Плужника; у галузі кіномистецтва – мистецька премія «Київ» імені Івана Миколайчука; у галузі музичної композиції – мистецька премія «Київ» імені Артемія Веделя; у галузі театрального мистецтва – мистецька премія «Київ» імені Амвросія Бучми; у галузі образотворчого мистецтва – мистецька премія «Київ» імені Сергія Шишка; у галузі журналістики – мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка; у галузі народного декоративного мистецтва – мистецька премія «Київ» імені Сергія Колоса; у галузі хореографічного мистецтва – мистецька премія «Київ» імені Павла Вірського.

Подавати твори на здобуття премії можуть творчі спілки, наукові установи, вищі навчальні заклади Києва, заклади культури та мистецтв, театрально-видовищні і театрально-концертні організації та підприємства, видавництва, редакції газет і журналів.

Матеріали необхідно подати до Департаменту культури КМДА (бульвар Тараса Шевченка, 3, каб. 317) не пізніше 10 лютого. Для уточнення інформації можна звертатись до відділу театрально-концертних і культурно-освітніх закладів Департаменту культури за телефоном: 279-71-26.