У Чернівецькій області за отримання хабара у розмірі 1000 євро затримали начальника відділу прикордонного посту

19:40, 11 січня 2017

Чернівці. 11 січня. УНІАН. У Чернівецькій області співробітники Держприкордонслужби спільно зі СБУ та військовою прокуратурою сьогодні затримали військовослужбовця під час отримання ним 1000 євро неправомірної вигоди.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, сьогодні правоохоронці в місті Вижниця виявили й затримали прикордонника, який за хабар розміром 1000 євро планував сприяти незаконному переміщенню 20 ящиків сигарет через українсько-румунський кордон.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці в Facebook повідомив, що затриманим виявився начальник відділу прикордонного посту «Шепіт» відділу прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону.

«Гроші прикордонний начальник вимагав від місцевого мешканця за «сприяння» в безперешкодному переміщенні (фактично перенесенні на собі) до Румунії через державний кордон України 20 ящиків цигарок поза митним та прикордонним контролем. Грошові кошти виявлено та вилучено під час огляду місця події в повному обсязі. Начальника відділу затримано в порядку ст. 208 КПК України, проводяться невідкладні слідчі дії», – повідомив Матіос.