У 13 областях України показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідпороги, померло 6 осіб - МОЗ

19:32, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. За період з 2 по 8 січня у 13 областях України показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідпороги, померло 6 осіб.

Про це повідомляє Центр грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України».

За даними центру, минулого тижня в Україні на грип та ГРВІ захворіло 250 тис. 227 осіб, із них 52,6% - діти віком до 17 років. Показник захворюваності населення України на грип та ГРВІ на 32,2% менший, ніж було зафіксовано минулого тижня. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Волинській, найнижчий – у Луганській областях.

«Спостерігається закономірна тенденція до зменшення захворюваності на першому тижні року. Це пов’язано з новорічними святами та канікулами у навчально-виховних закладах, проте може не відображати реальну картину, оскільки майже усі залишається вдома і можуть не звертатися по медичну допомогу», - зазначається у повідомленні.

За період 2-8 січня госпіталізована 12 тис. 241 особа (4,9% від захворілих), із них 65,9% - діти віком до 17 років.

За цей час зареєстровано 6 летальних випадків від грипу: по одному – у Черкаській та Донецькій областях, по два випадки - у Запорізькій і Львівській областях.

Як повідомляв УНІАН, у Києві цього тижня продовжує знижуватися загальний рівень захворюваності на грип і ГРВІ.