Суд визнав компанію «Ес Ай Центр» переможцем тендеру з упровадження послуги перенесення номера – Держцентр радіочастот (доповнена)

18:31, 11 січня 2017

Новина доповнена після 3-го абзацу

Київ. 11 січня. УНІАН. Київський апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, визнавши IT-компанію «Ес Ай Центр» переможцем тендеру з упровадження послуги перенесення номера у разі зміни оператора (MNP).

Про це повідомив виконавчий директор державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (УДЦР), що відповідальний за проведення даного тендеру, Вадим Гулько, на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«MNP бути! Сьогодні Київський апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, тобто визнав укладеним між УДЦР та переможцем торгів договір на закупівлю послуг з проектування, розробки, упровадження і технічної підтримки Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів», - написав він.

Гулько зазначив, що УДЦР готовий оперативно співпрацювати з переможцем тендеру, київською IT-компанією «Ес Ай Центр», для якнайшвидшого упровадження послуги MNP.

«Ми із задоволенням беремося виконувати це рішення суду і сам договір, щоб кожен українець зміг вже цього року відчути всі переваги та можливості послуги перенесення номера», - підкреслив він.

Як повідомив УНІАН власник компанії «Ес Ай Центр» Дмитро Зарахович, послуга перенесення номера у разі зміни оператора буде упроваджена компанією до 5 квітня 2017 року.

«Сьогодні, 11 січня, договір набув чинності. За термінами ми все повинні закінчити протягом 85 днів з моменту укладання договору», - сказав він.

За словами Зараховича, «Ес Ай Центр» у найближчі кілька днів погодить з УДЦР технічне завдання, за яким система буде упроваджена, а також почне співпрацювати з мобільними операторами для підключення інтерфейсу.

«Зараз йде оформлення всіх нюансів, зокрема і внесення УДЦР передоплати для підключення послуги. У свою чергу, ми поставимо програмне забезпечення для з'єднання з мобільними операторами», - додав він.

Як повідомляв УНІАН, 21 жовтня 2016 року Господарський суд Києва зобов'язав державне підприємство «Український державний центр радіочастот», яке відповідальне за проведення тендеру з упровадження послуги перенесення номера у разі зміни оператора (MNP), укласти договір з переможцем тендеру - компанією «Ес Ай Центр» (SI Center).

Про початок процедури державних закупівель послуг для створення і упровадження централізованої бази даних, яка необхідна для запуску послуги MNP, УДЦР оголосив ще у вересні 2015 року, і вже 25 січня 2016 року визнав компанію «Діалінк» переможцем. Проте компанії «Ес Ай Центр», «Т4В» і «Технічний Центр Інтернет» висловили свою незгоду з цим рішенням і звернулися зі скаргою до Антимонопольного комітету України (АМКУ), а також до господарського і адміністративного судів Києва.

Розглянувши скаргу компанії «Ес Ай Центр», АМКУ 18 березня 2016 року визнав результати тендеру з упровадження послуги MNP недійсними і зобов'язав УДЦР скасувати всі рішення, які були прийняті після розкриття пропозицій компаній-учасниць. Після проведення переоцінки УДЦР 21 квітня визнав переможцем компанію «Ес Ай Центр». Це рішення, у свою чергу, викликало невдоволення з боку переможених учасників «Т4В» і «Діалінк», які вирішили знову оскаржити його результати в АМКУ і судах.

20 липня Київський апеляційний господарський суд дозволив УДЦР укласти договір з переможцем MNP-тендеру – компанією «Ес Ай Центр». За прогнозами керівництва компанії, послуга MNP у такому випадку могла бути запущена до кінця року. Проте в УДЦР повідомили, що процес запуску послуги знову затягується на невизначений термін у зв'язку із закінченням 30-денного терміну укладання договору з "Ес Ай Центр", передбаченого законом про державні закупівлі.