11-16 січня Клімкін здійснить візити до М’янми, Брунею та Сінгапура

18:24, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. 11-16 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візити до Республіки Союз М’янма, Брунею Даруссаламу та Республіки Сінгапур.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерстві закордонних справ України, 11-13 січня міністр закордонних справ здійснить перший в історії двосторонніх відносин візит у Республіку Союз М’янма, метою якого є активізація політичного діалогу, обговорення перспективних напрямів двосторонньої співробітництва, поглиблення співпраці на міжнародній арені, а також обмін думками щодо актуальних міжнародних та регіональних питань.

У ході візиту заплановані зустрічі Клімкіна з президентом М’янми Тхіном Чжо, державним радником та міністром закордонних справ Аун Сан Су Чі, а також головнокомандувачем Збройних сил Республіки Союз М’янма Мін Аун Лайном.

13-14 січня міністр закордонних справ України перебуватиме в Брунеї Даруссаламі з метою відновлення політичного діалогу на високому рівні, обговорення шляхів виведення двосторонніх відносин на новий рівень, а також зміцнення взаємодії в міжнародних та регіональних організаціях.

Програма візиту до Брунею Даруссаламу включатиме зустрічі з Султаном Брунею Даруссаламу Хаджи Хассанолом Болкіяхом, наслідним Принцом Брунею Аль-Мухтаді Біллою, другим міністром закордонних справ та торгівлі Лім Джок Сеном та міністром природних ресурсів і туризму Алі Апонгом.

15-16 січня Клімкін здійснить візит до Республіки Сінгапур. Метою візиту є підтримання динаміки політичного діалогу, активізація економічного та інвестиційного співробітництва, налагодження взаємодії у гуманітарній та науково-технічній сферах.

Клімкін проведе переговори з прем’єр-міністром Сінгапуру Лі Сієн Луном, міністром закордонних справ Сінгапуру Вівіаном Балакрішнаном та міністром внутрішніх справ, міністром права Сінгапуру Касивисванатаном Шанмугамом.

Крім того, міністр виступить у Школі державної політики ім. Лі Куан Ю та проведе обмін думками з провідними сінгапурськими політологами і експертами.

Планується також зустріч Клімкіна з українською громадою Сінгапуру.