МЗС рекомендує українцям обмежити поїздки автомобілем до Румунії через сильні снігопади

17:46, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям обмежити поїздки автомобілем до м. Бухарест і ряду регіонів Румунії через сильні снігопади.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України на сторінці у Facebook.

«У зв’язку з погіршенням погодних умов у центральних, південних та східних регіонах Румунії (потужні снігопади, ожеледиця), що призвело до ускладнення руху та блокування окремих автомобільних шляхів, Департамент консульської служби МЗС рекомендує громадянам України бути особливо уважними та обмежити поїздки автомобілем до м. Бухарест і повітів: Ільфов, Телеорман, Джурджиу, Калараш, Яломіца, Бузеу, Браїла, Констанца, Тулча, Галац та Вранча», - йдеться в повідомленні.

Крім того, необхідно з особливою увагою стежити за рекомендаціями рятувальних служб та останніми новинами.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю, МЗС рекомендує громадянам України невідкладно звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Румунії за номером телефону: +40-21-230-36-60, адреса електронної пошти: emb_ro@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.