У судовому засіданні з розгляду справи про побиття студентів на Майдані оголошено перерву на невизначений термін

16:41, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву на невизначений термін у засіданні з розгляду кримінального провадження щодо побиття студентів на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада 2013 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про повідомив журналістів судовий розпорядник.

За його словами, перерву оголошено у зв’язку з тим, що суд має визначити суддю, який би розглянув клопотання адвокатів потерпілих щодо заявленого сьогодні відводу судді Олені Мєлєшак.

Як зазначив працівник суду, наразі незайнятих суддів у суді немає, тому для цього потрібен час.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 11 січня, суддя Мєлєшак не задовольнила клопотання адвокатів потерпілих про зміну чотирьом обвинуваченим у справі «екс-беркутівцям» запобіжних заходів з домашніх арештів на тримання під вартою.

Після цього захисники студентів заявили відвід судді. На думку адвокатів, якщо суддя відмовилась посилити запобіжний захід підсудним, то є сумнів, що в подальшому вона діятиме неупереджено.

Довідка УНІАН. Шевченківський райсуд Києва розглядає кримінальне провадження проти колишніх «беркутівців» Андрія Дидюка, Миколу Тягнирядна, Євгена Антонова та Юрія Шевченка.

Їх обвинувачують у незаконному перешкоджанні організації або проведенню мітингів (стаття 340 Кримінального кодексу України) та перевищенні службових повноважень (стаття 365 ККУ) 30 листопада 2013 року, коли відбувся силовий розгін студентів на Майдані Незалежності у столиці. Їм обрано запобіжні заходи у вигляді домашніх арештів.