Трамп заявив, що не має нічого спільного з РФ та назвав підробкою появу "компромату" на нього

15:14, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Обраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, інавгурація якого запланована на 20 січня 2017 року, заявив, що не має нічого спільного з Російською Федерацією та назвав підробкою появу "компромату" проти нього, яким нібито володіє Росія.

Про це Трамп написав у Twitter.

"Росія ніколи не намагалася застосовувати важелі впливу на мене. У мене немає нічого спільного з Росією - не маю справ, не маю позик, нічого не маю", - заявив Трамп.

Також Трамп додав, що опоненти намагаються применшити його перемогу на виборах, які він легко виграв у кандидата від Демократичної партії Гіларі Клінтон.

"Я легко виграв вибори, великий "рух" (намір Трампа "Зробити Америку знову величною" - УНІАН) засвідчено, і нечесні опоненти намагаються применшити нашу перемогу за допомогою підробних новин", - заявив Трамп.

Він пов'язав такі дії опонентів із їхнім "сумним становищем" після виборів.

"Розвідувальні агенції ніколи не повинні були дозволяти "витоку" цих підробних новин перед громадськістю. Один останній постріл в мене. Ми що, живемо у нацистській Німеччині?", - резюмував Трамп.

Як повідомляв УНІАН, за даними телекомпанії CNN, керівники розвідслужб США доповіли Трампу, що російські спецслужби збирали на нього компромат.

За інформацією американського видання BuzzFeed, особа, яка представилась колишнім посадовцем британської розвідки, зібрала досьє на 35 сторінках, у якому йшлося про те, що Москва збирала компромат як на Трампа, так і на Клінтон. У цих матеріалах, серед іншого йшлося, що Трамп під час виборчої кампанії у 2016 році погодився не говорити про російське вторгнення в Україну в обмін на публікацію в Інтернеті інформації зі зламаних поштових скриньок партійних установ Демократичної партії США.