Члени ради НБУ отримують значно менше за своїх колег із деяких комерційних і держбанків – голова ради

15:01, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Розмір винагороди, що виплачується членам ради Національного банку України, значно нижче за винагороди членів рад деяких комерційних і державних банків.

Про це написав голова ради Національного банку України Богдан Данилишин на своїй сторінці у соцмережі Facebook, коментуючи публікації в ЗМІ щодо винагороди членів ради НБУ.

За його словами, розмір винагороди голови ради НБУ становить 154,850 тис. грн, членів ради -138,550 тис. грн.

При цьому, як зазначив Данилишин, винагорода членам ради виплачується за рахунок Нацбанку.

Також Данилишин повідомив, що рівень заробітної плати керівного складу Національного банку теж значно нижче, ніж рівень заробітної плати у більшості банків, низці державних корпорацій і зовнішніх аналогічних структур.

Як повідомляв УНІАН, у жовтні минулого року президент України Петро Порошенко своїм указом призначив членами ради НБУ, яка формується главою держави та Верховною Радою, Богдана Данилишина та Василя Фурмана.

Верховна Рада призначила нових членів ради НБУ за парламентською квотою 7 липня. У тому числі до складу ради увійшли завідувач кафедри економічної теорії Тернопільського національного економічного університету Віктор Козюк, екс-директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова, член редакційної ради VoxUkraine Тимофій Милованов та екс-заступник голови НБУ Віра Ричаківська.

Голова НБУ Валерія Гонтарева входить до складу ради НБУ за посадою.