S&P знизило рейтинги «ПриватБанку» до рівня «SD - вибірковий дефолт

14:36, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило рейтинги найбільшого банку України - «ПриватБанку» до рівня «SD» (вибірковий дефолт) у зв'язку з примусовою конвертацією євробондів банку в капітал після націоналізації фінустанови.

«За відсутності інформації про дефолт за іншими зобов'язаннями «ПриватБанку» ми розглядаємо конвертацію боргу в капітал як вибірковий дефолт (selective default — SD). У зв'язку з цим ми знижуємо рейтинги «ПриватБанку» з «R» («під наглядом органів державного регулювання») до «SD»», - йдеться у прес-релізі агентства.

При цьому, як зазначає S&P, перегляд рейтингів можливий у разі отримання достатніх даних для оцінки кредитоспроможності фінустанови після проведення урядом її докапіталізації.

Довідка УНІАН. «ПриватБанк» (Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів.

Кабінет міністрів 18 грудня прийняв рішення націоналізувати банк, керуючись підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони за пропозицією Національного банку України.

Після рішення про націоналізацію «ПриватБанк» замінив зобов'язання за облігаціями трьох серій на 595 млн дол. перед спеціальною компанією (SPV, Велика Британія) на акції додаткової емісії.