На Харківщині до 3,6 років позбавлення волі засуджено розповсюджувача сепаратистських матеріалів

14:20, 11 січня 2017

Київ. 11 січня, УНІАН. Жовтневий районний суд Харкова засудив до позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців зловмисника, якого співробітники Служби безпеки затримали наприкінці вересня минулого року за розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території України.

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається, що «39-річний сепаратист розміщував в Інтернеті повідомлення, спрямовані на знищення Української державності, створення псевдодержавного утворення "новороссия", від’єднання західних регіонів України, посилення громадянського протистояння між мешканцями Донбасу і жителями інших регіонів, провокування масових заворушень, ескалації збройного конфлікту».

У прес-центрі зазначили, що протиправна спрямованість публікацій була підтверджена висновками експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Також зловмисник незаконно придбав та зберігав вдома автомат Калашникова АК-74 із набоями.

Вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України. Його засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців.