Запланована участь Порошенка у Мюнхенській конференції безпеки може надати поштовху вирішенню проблем у відносинах України з РФ - генконсул

13:44, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Запланована участь президента України Петра Порошенка у Мюнхенській конференції з питань безпеки може надати поштовху для вирішення проблем у відносинах України з РФ.

Як передає кореспондент УНІАН, про сказав генеральний консул України у Мюнхені Вадим Костюк під час скайп-включення в Українському кризовому медіа-центрі.

"Не можу також не згадати запланований на лютий цього року візит президента України Петра Порошенка на Мюнхенську конференцію з питань безпеки, на яку, за попередніми даними, прибуде і президент Сполучених Штатів (Дональд) Трамп, і президент Франції (Франсуа) Олланд, і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, і президент Російської Федерації (Володимир) Путін", - сказав Костюк.

"Я думаю, що цей візит до Мюнхена, можливо, надасть поштовху до вирішення проблем, які має Україна у відносинах з Російською Федерацією", - зауважив генконсул.