Адвокати заявили відвід судді Шевченківського суду Києва, яка розглядає справу про побиття студентів 30 листопада 2013 року

13:14, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Захисники студентів, які потерпіли під час розгону акції протесту на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада 2013 року, заявили відвід судді Шевченківського районного суду Києва Олені Мєлєшак, яка розглядає справу про їх побиття.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне клопотання сьогодні в ході судового засідання заявили адвокати після того, як суддя не задовольнила інше їхнє клопотання про зміну чотирьом обвинуваченим у справі «екс-беркутівцям» запобіжних заходів з домашніх арештів на тримання під вартою.

На думку адвокатів, якщо суддя відмовилась посилити запобіжний захід підсудним, то є сумнів, що в подальшому вона діятиме неупереджено.

Суд пішов до кімнати для нарад для ухвалення рішення за цим клопотанням.

Як повідомляв УНІАН, Шевченківський райсуд Києва розглядає кримінальне провадження проти колишніх «беркутівців» Андрія Дидюка, Миколу Тягнирядна, Євгена Антонова та Юрія Шевченка.

Їх обвинувачують у незаконному перешкоджанні організації або проведенню мітингів (стаття 340 Кримінального кодексу України) та перевищенні службових повноважень (стаття 365 ККУ) 30 листопада 2013 року, коли відбувся силовий розгін студентів на Майдані Незалежності у столиці. Їм обрано запобіжні заходи у вигляді домашніх арештів.