Затриману окупантами в Донецьку медсестру звільнено з роботи за порушення вимог проходження служби – Нацгвардія (доповнена)

12:47, 11 січня 2017

Новина доповнена після 7-го абзацу

Київ. 11 січня. УНІАН. Медичну сестру, яку затримано в окупованому Донецьку, звільнено з роботи за порушення вимог проходження служби.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

При цьому у прес-службі підтвердили інформацію щодо затримання в окупованому Донецьку медичної сестри військової частини № 3057. У повідомленні сказано, що медсестра не прибула на роботу.

«Вжиті заходи щодо розшуку даної особи результату не дали», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що 8 січня командуванню військової частини № 3057 надійшло повідомлення від її сина, який мешкає в м. Донецьк, про те, що вона була затримана «поліцією» так званої «ДНР».

«Затримана громадянка не була військовослужбовцем Національної гвардії України. Працювала медсестрою (цивільним службовцем) у медичному пунктів військової частини. Доступу до державної таємниці за характером виконання своїх обов’язків не мала», - наголосили у прес-службі Нацгвардії.

У прес-службі зазначили, що «на даний час у військовій частині проведено службове розслідування по даному випадку. Громадянка звільнена у зв’язку із порушенням вимог проходження служби».

Своєю чергою прес-офіцер Національної гвардії України Руслан Музичук в ефірі телеканалу «112 Україна» зазначив, що наказ про звільнення медсестри було підписано після проведення службового розслідування – 10 січня. Також, за його інформацією, громадянка виїхала до Донецька з особистих питань.

На запитання ведучого, чи проводить Нацгвардія перемовини щодо звільнення жінки, Музичук відповів негативно, зауваживши, що було «проведено розслідування за тим фактом, що мав місце виїзд на тимчасово окуповану територію працівника, який працював у медичному пункті військової частини».

Він також повідомив, що військова частина, де жінка працювала медсестрою. розташована у Маріуполі.

Музичук додав, що всі військовослужбовці та цивільні особи, які працюють у військових частинах, попереджені про заборону на виїзд на тимчасово окуповані території.

Як повідомляв УНІАН, 10 січня у прес-службі полку «Азов» повідомили, що в окупованому Донецьку затримано бійця Нацгвардії (військової частини 3057).

Згідно з повідомленням «Азову», «схоплена російським агресором жінка є медиком Нацгвардії та, як стало відомо, поїхала на окуповану територію в «особистих справах»».

«Немає ніякої гарантії, що дана особа не розкрила ворогу службових та навіть військових таємниць, внаслідок чого критично не підірвала бойову готовність цілого підрозділу», - зазначали у полку.