Трамп погодився під час виборів не говорити про російське вторгнення в Україну в обмін на витік інформації зі зламаної пошти демократів - ЗМІ

12:31, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Обраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп погодився під час виборчої кампанії у 2016 році не говорити про російське вторгнення в Україну в обмін на публікацію в Інтернеті інформації зі зламаних поштових скриньок партійних установ Демократичної партії США.

Про це йдеться у досьє на 35 сторінках, зібране особою, яка стверджує, що є колишнім посадовцем британської розвідки, повідомляє американське видання BuzzFeed.

Видання зазначає, що ці матеріали не є перевіреними та офіційно підтвердженими, а також містять помилки.

У цих матеріалах йдеться, що ресурс Wikileaks для розповсюдження інформації зі зламаних скриньок Національного комітету Демократичної партії США використовувався для того, щоб у підсумку Росія могла відвести від себе увагу та "правдоподібно заперечувати" свою причетність до кібератак на сайти американських установ під час виборчої кампанії у США в 2016 році. У зв'язку з цим сказано, що ці дії відбувалися за повної обізнаності та підтримки як Трампа, так і головних представників його команди.

«Натомість команда Трампа погодилась залишити поза увагою російське вторгнення в Україну під час виборчої кампанії, але порушити тему оборонних зобов'язань США і НАТО в Балтиці та східній Європі, щоб відвернути увагу від України, пріоритетної для Путіна, який бажає зробити цю тему нечутливою», - сказано в опублікованих матеріалах.

Джерело: https://www.buzzfeed.com/kenbensinger/these-reports-allege-trump-has-deep-ties-to-russia?utm_term=.oqjgzoBVp#.ptvD2MKXd