У Кремлі запевняють, що не займаються збором компромату на керівництво США

11:44, 11 січня 2017

Москва. 11 січня. УНІАН. У Кремлі запевняють, що не займаються збором і не мають компромату на обраного президента США Дональда Трампа та його суперницю на виборах Гілларі Клінтон.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«У Кремля немає компромату на Трампа, ця інформація не відповідає дійсності і є ні чим іншим, як абсолютною вигадкою», - заявив Пєсков.

За його словами, компромату немає також на Гілларі Клінтон.

Пєсков назвав заяви про компромат «абсолютною «качкою», фабрикацією і повною нісенітницею».

«Кремль не займається збором компромату. Кремль, президент РФ займається вибудовуванням відносин з нашими зарубіжними партнерами в інтересах РФ, російського народу і в інтересах глобального миру, стабільності і безпеки», - переконує прес-секретар.

Пєсков вважає, що заяви спрямовані на те, щоб зашкодити двостороннім відносинам США і Росії.

На його думку, на «фабрикацію таких «качок» треба реагувати з гумором.

«Хоча є й сумна сторона. Дійсно, існують ті, хто нагнітають таку істерику, хто із шкури, щоб підтримувати ось цей стан полювання на відьом. Обраний президент Трамп так і охарактеризував ось цю фальшивку», - сказав Пєсков.

Як повідомлялося, за даними телекомпанії CNN, керівники розвідслужб США доповіли Трампу про те, що російські спецслужби збирали на нього компромат.

Зокрема, за даними американської розвідки, у звіті йдеться про те, що Москва збирала матеріали як на демократів і Клінтон, так і на республіканців і Трампа, але опублікувала лише ту частину, яку вважає за потрібне.