Затриману окупантами в Донецьку медсестру звільнено з роботи за порушення вимог проходження служби – Нацгвардія

11:29, 11 січня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Медичну сестру, яку затримано в окупованому Донецьку, звільнено з роботи за порушення вимог проходження служби.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

При цьому у прес-службі підтвердили інформацію щодо затримання в окупованому Донецьку медичної сестри військової частини № 3057. У повідомленні сказано, що медсестра не прибула на роботу.

«Вжиті заходи щодо розшуку даної особи результату не дали», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що 8 січня командуванню військової частини № 3057 надійшло повідомлення від її сина, який мешкає в м. Донецьк, про те, що вона була затримана «поліцією» так званої «ДНР».

«Затримана громадянка не була військовослужбовцем Національної гвардії України. Працювала медсестрою (цивільним службовцем) у медичному пунктів військової частини. Доступу до державної таємниці за характером виконання своїх обов’язків не мала», - наголосили у прес-службі Нацгвардії.

У прес-службі зазначили, що «на даний час у військовій частині проведено службове розслідування по даному випадку. Громадянка звільнена у зв’язку із порушенням вимог проходження служби».

Як повідомляв УНІАН, 10 січня у прес-службі полку «Азов» повідомили, що в окупованому Донецьку затримано бійця Нацгвардії (військової частини 3057).

Згідно з повідомленням «Азову», «схоплена російським агресором жінка є медиком Нацгвардії та, як стало відомо, поїхала на окуповану територію в «особистих справах»».

«Немає ніякої гарантії, що дана особа не розкрила ворогу службових та навіть військових таємниць, внаслідок чого критично не підірвала бойову готовність цілого підрозділу», - зазначали у полку.