У Кремлі мають намір проаналізувати оприлюднений Савченко список громадян РФ, затриманих в Україні

11:22, 11 січня 2017

Москва. 11 січня. УНІАН. У Кремлі мають намір проаналізувати оприлюднений народним депутатом України Надією Савченко список громадян РФ, затриманих в Україні.

Про це журналістам повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання УНІАН, чи має намір влада РФ звільняти цих людей.

«У мене немає сумніву, що це так чи інакше аналізуватиметься. Звичайно, я не можу виключити, що в тій чи іншій формі відбудеться обмін думками під час роботи Контактної групи, (її) відповідних підрозділів», - сказав Пєсков.

Відповідаючи на запитання УНІАН, що заважає провести обмін, він зазначив, що в цьому можна дорікнути представникам ОРДЛО або України.

«Це питання домовленостей і довіри ось цих двох сторін цього конфлікту. Москва продовжує і продовжуватиме, щоб цю атмосферу довіри, яка сприятиме таким важливим крокам, формувати», - заявив Пєсков.

Як повідомляв УНІАН, вчора, 10 січня, Савченко на своїй сторінці у Facebook оприлюднила списки полонених українських військових на окупованому Донбасі, а також списки бойовиків, заарештованих владою України. Також вона оприлюднила список громадян РФ, до якого включено 102 прізвища, які заарештовані у зв'язку з боями на Донбасі у 2014-2016 роках.