В 11 районах Одеської області продовжено заборону на пересування на всіх дорогах через негоду, в Одесу закрито в'їзд вантажівок

10:13, 11 січня 2017

Одеса. 11 січня. УНІАН. В 11 районах Одеської області продовжено заборону на пересування на всіх дорогах через погіршення погодних умов, в Одесу закрито в'їзд вантажівок.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Одеської обласної державної адміністрації, у зв'язку зі снігопадом оперативним штабом ухвалено рішення про продовження діючої до 9.00 11 січня заборони руху автомобілів на дорогах державного та місцевого значення.

«Заборона діє на дорогах, які пролягають по території Арцизького, Біляївського, Білгород-Дністровського, Болградського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського, Татарбунарського районів, крім автошляхів М-05 «Київ-Одеса», М-05-01 «Обхід Одеси» і М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» (на Таганрог) », - уточнили в ОДА.

Відзначається, що інформацію про відкриття руху буде надано додатково.

Як повідомили у прес-службі мерії Одеси, з 7.00 до міста закрито в'їзд вантажного, великовагового і великогабаритного транспорту. Це необхідно, як наголосили в мерії, для забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів і транспорту на магістральних вулицях, міжквартальних проїздах і тротуарах, щоб уникнути аварійних ситуацій і заторів громадського транспорту під час погіршення погодних умов. Зокрема, йдеться про сильні опади у вигляді снігу, хуртовини, ожеледицю.

«На дорогах ведеться посипання. Потім підуть колони для розчищення», - заявили в прес-службі.

Як повідомляв УНІАН, 10 січня влада Одеської області заявила, що на півдні регіону через погіршення погоди з нуля годин вводиться заборона на пересування на всіх дорогах. Оперативним штабом було прийнято рішення про перекриття дорожнього руху у 9 південних районах з 00.00 до 9.00 11 січня - Арцизькому, Білгород-Дністровському, Болградському, Кілійському, Ізмаїльському, Ренійському, Саратському, Татарбунарському. Також на цей самий час планувалося частково перекрити рух в Овідіопольському, Біляївському та Лиманському районах.