Київрада розробила інтерактивну карту громадських ініціатив з поліпшення міста

19:35, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Відділ інформаційного та комп'ютерного забезпечення Київської міської ради розробив і представив інтерактивну карту проектів громадського бюджету з поліпшення міста, повідомила прес-служба Київради.

«Ідею створити таку карту запропонував у соціальних мережах один з жителів столиці під час обговорення популяризації проектів громадського бюджету серед киян. Буквально за день ми втілили ідею в життя. Тепер кожен киянин в онлайн режимі може на власні очі побачити проект, який ініціюють в його районі чи навіть у домі», - цитує прес-служба керуючого справами Київради Ігоря Хацевича.

Згідно з повідомленням, інтерактивна карта включає локації всіх громадських ініціатив, а також їх коротку характеристику. При цьому, для ознайомлення з конкретними проектами з інтерактивної карти можна перейти на офіційний сайт громадського бюджету.

У прес-службі Київради зазначають, що карта передбачає відбір проектів за категоріями, зокрема, «Спорт», «Освіта», «Охорона здоров'я» тощо.

За даними прес-служби, на даний момент доступ до карти можливий як з персональних комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв.

Як повідомляв УНІАН, у середині грудня 2016 року Київрада відклала оголошення результатів відбору кращих ініціатив від городян, які будуть фінансуватися зі столичного бюджету, на кінець січня 2017 року.

За даними прес-служби, голосування за найкращі пропозиції киян почалися 27 грудня 2016 року і триватимуть до 29 січня 2017 року.

Реєструвати проекти можна було на сайті «Громадський проект Київ: Бюджет міських ініціатив» до 6 грудня 2016 року. Оцінка ініціатив у комісіях передбачалася із 17 до 26 грудня шляхом відкритого голосування.

На реалізацію ідей в бюджеті Києва на 2017 рік передбачено 50 млн грн. Йдеться про «Бюджеті участі». Втілити ініціативи в життя передбачається впродовж року.