Україна має намір співпрацювати з Австрією в питаннях удосконалення лісоуправління – керівник Держлісагентства

17:40, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Україна має намір співпрацювати з австрійськими експертами в ході впровадження екологічно безпечних технологій у лісоуправлінні, повідомила тимчасово виконуюча обов'язки голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати зустрічі з послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

«Співпраця наших держав дасть змогу запровадити ефективні та екологічно безпечні технології для лісоуправління ... Основне завдання – це збереження біорізноманіття лісів», – написала Юшкевич.

За її словами, найближчим часом відбудеться зустріч представників Держлісагентства з австрійською делегацією Міністерства сільського і лісового господарства, в ході якої планується детально обговорити кроки з удосконалення українського лісоуправління.

Як повідомляв УНІАН, Державне агентство лісових ресурсів має намір разом з німецьким Комітетом східноєвропейських економічних відносин і австрійським Агентством з охорони навколишнього середовища провести національний облік всіх українських лісів, який не проводився з 1996 року.