Оператор lifecell запустив 3G-мережу на стадіоні «Чорноморець» в Одесі

17:14, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Український оператор мобільного зв'язку lifecell запустив мережу третього покоління на території одного з найбільших в Україні стадіонних комплексів «Чорноморець» в Одесі, повідомила прес-служба компанії.

«Минулого місяця (в грудні 2016 року – УНІАН) оператор завершив модернізацію 3G-мережі на території стадіонного комплексу «Чорноморець», розрахованого майже на 35 тис. вболівальників», - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, оператор lifecell забезпечує покриття своєї 3G-мережі всередині приміщень за допомогою розподілених антенних систем (DAS), які ефективні для розгортання мережі на важкодоступних ділянках, таких як високі офісні будівлі, а також місця паркування, стадіони, аеропорти і торгові центри.

Згідно з повідомленням, на сьогоднішній день lifecell надає послуги 3G-зв'язку в більш ніж 5 тис. містах і населених пунктах України, охоплюючи 58,8% населення країни.

Як повідомляв УНІАН, 2 лютого 2016 року компанія «Астеліт» змінила свою юридичну назву на «лайфселл» за аналогією з новою назвою бренду lifecell, який прийшов на зміну ТМ life:) у січні 2016 року. Оператор провів ребрендинг, щоб зробити назву своєї ТМ співзвучною з брендом компанії Turkcell – великого міжнародного інвестора, якому належить 100% акцій українського оператора.

У травні 2015 року «Астеліт» запустив зв'язок третього покоління на основі технології 3G. За рік розгортання мережі третього покоління на території України компанія модернізувала більш як 3 тис. базових станцій.

Найбільшими конкурентами цієї компанії на національному ринку стільникового зв'язку є «Київстар» і «МТС Україна».

Згідно з фінансовою звітністю материнської компанії Turkcell, в 2015 році український оператор скоротив свій чистий збиток на 20,6% - до 4,439 млрд грн із 5,593 млрд грн у 2014 році та збільшив виручку на 10,5% - до 4,477 млрд грн.