Справу Єфремова розглядатиме Старобільський районний суд - ЗМІ

16:43, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Справу екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова розглядатиме Старобільський районний суд Луганської області,

повідомляє телеканал «112 Україна».

Луганський апеляційний суд сьогодні розглянув питання територіальної підсудності кримінального провадження стосовно Єфремова. Його самого в залі суду не було, були лише його адвокати.

У результаті суд ухвалив рішення, що розглядати цю справу має Старобільський районний суд.

Сторона захисту в інтерв'ю журналістам заявила, що вважає безпідставним перенесення розгляду справи саме в один із судів Луганської області, і наполягає, аби справа розглядалася в Києві, оскільки саме тут міститься орган досудового розслідування.

Джерело: http://ua.112.ua/suspilstvo/spravu-yefremova-rozhliadatyme-starobilskyi-raionnyi-sud-364421.html

Як повідомляв УНІАН, 4 січня Генеральна прокуратура України направила в суд обвинувальний акт стосовно Єфремова. Його звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч.3 ст.27, ст.341 КК України); в пособництві в захопленні Управління Служби безпеки України в Луганській області (ч.5 ст.27, ст.341 КК України).

Також Єфремову інкримінують вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, вчинені особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч.3 ст.110 КК України); організаційне й інше сприяння створенню та діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» (ч.1 ст.258-3 КК України); державну зраду (ч.1 ст.111 КК України).

Єфремова затримали 30 липня в аеропорту «Бориспіль», звідки він, за даними ГПУ, намагався вилетіти до Відня.

1 серпня Печерський райсуд Києва ухвалив рішення заарештувати екс-депутата на 2 місяці без права внесення застави.

27 вересня суд продовжив термін перебування Єфремова під вартою ще на 60 діб.

24 листопада суд ще раз продовжив йому арешт до 22 січня 2017 року.