В Одесі знайшли тіло чоловіка, який проходив свідком у справі про вбивство адвоката Грабовського

15:02, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. В Одесі знайшли тіло чоловіка, схожого на помічника адвоката Оксани Соколовської, який є свідком у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила Соколовська.

Вона зазначила, що 5 січня їй зателефонували зі служби розшуку людей і запросили прийти на впізнання трупа, який схожий на її помічника Сергія Федосенка.

«Знайдений труп в Одесі по базі проходить як невпізнаний, мати Федосенко відмовилася їхати на впізнання з незрозумілих для мене і слідства причин. Труп має велику схожість (відсотків 90) з моїм помічником, свідком у справі вбивства Грабовського Юри. Працівник служби розшуку людей пообіцяв уточнити більш детальну інформацію вбивства людини і отримати додаткові фото для впізнання. До сьогоднішнього дня на зв'язок зі мною не виходили. При цьому, мала необережність повідомити хто такий Сергій і в зв'язку з чим він розшукується. Думаю більше я нічого не дізнаюся, особливо з урахуванням закритого розгляду справи по вбивству Юри», - написала вона.

Як повідомляв УНІАН, адвокат Юрій Грабовський був захисником російського спецназівця Олександра Александрова, якого в складі диверсійної групи затримали на Донбасі в травні 2015 року. На початку березня 2016 року адвоката викрали, 25 березня його тіло з вогнепальним пораненням було знайдено на відстані 27 км від міста Жашків Черкаської області.

За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, затримано двох підозрюваних у вбивстві Грабовського.

У серпні юридична компанія «Черезов і партнери» повідомила, що досудове слідство у справі про вбивство адвоката завершено і передано до суду.