Гідрометцентр прогнозує потепління до кінця тижня і нове зниження температури 18-19 січня до 15 градусів морозу

14:48, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Український гідрометеорологічний центр прогнозує поступове потепління до кінця поточного тижня і нове зниження температури повітря 18-19 січня до 15-17 градусів морозу, повідомила УНІАН начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко.

«До вихідних ми очікуємо підвищення температури. Захід залишиться холоднішим – на рівні 7-12 градусів морозу, на решті території температура коливатиметься в межах мінус 2 – плюс 1 градусів. Вже зараз пішло підвищення температури», - сказала вона.

За даними експерта, погода зі знаком «плюс» затримається в Україні недовго. Так, за її словами, вже до 18-19 січня очікується повторне зниження температури до мінус 15-17 градусів під дією скандинавського антициклону.

«Наступне похолодання відбудеться внаслідок скандинавського антициклону. Але це похолодання можливо буде менш глибоким, ніж на початку січня, морози будуть не такими великими – до мінус 15-17 градусів», - повідомила Адаменко.

Вона додала, що в цей період очікуються незначні опади.

«Великі опади не очікуються, але «добавки» до снігового покриву будуть», - сказала експерт.

Як повідомляв УНІАН, за прогнозами директора Українського гідрометцентру Миколи Кульбіди, в січні і лютому 2017 року очікується підвищення температури повітря порівняно з нормою, однак можлива різка зміна погодних умов з короткочасними і досить сильними похолоданнями.