У МЗС очікують на передачу Нідерландами до Ради ЄС ратифікаційних грамот щодо Угоди про асоціацію з Україною

13:40, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. У Міністерстві закордонних справ України очікують на передачу Нідерландами ратифікаційних грамот до Ради Європейського Союзу щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС у першому півріччі 2018-го року.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль інтернет-виданню "Європейська правда".

"Ми розраховуємо, що в першому півріччі наступного року Голландія передасть до Брюсселя свої ратифікаційні грамоти", - сказала Зеркаль.

Дипломат зауважила, що у неї "склалося враження, що наприкінці січня - на початку лютого нижня палата нідерландського парламенту проголосує за рішення щодо ратифікації цієї угоди".

Також Зеркаль додала, що за словами прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, ратифікація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС може бути винесена на розгляд у верхній палаті парламенту (в Сенаті) після парламентських виборів.

"І оскільки в Сенаті буде вільне голосування християнських демократів, це додає шансів на успіх голосування", - наголосила заступник міністра.

Джерело: http://www.eurointegration.com.ua/interview/2017/01/10/7059882/