Компанію Yahoo буде перейменовано на Altaba

12:28, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Американську інтернет-компанію Yahoo буде перейменовано на Altaba після продажу основної частини свого бізнесу компанії Verizon.

Нова компанія управлятиме активами, які залишаться у неї після продажу інтернет-бізнесу, зокрема частки в Alibaba Group і Yahoo Japan. При цьому після завершення угоди в компанії зміниться керівництво, повідомляє російська служба Бі-Бі-Сі.

Її залишать відразу кілька топ-менеджерів, серед них виконавчий директор Марісса Майєр. Як відзначає Washington Post, місце Майєр займе Ерік Брандт, який працював до цього в раді директорів компанії.

Офіційно компанія не пояснює, чому обрала новою назвою саме слово Altaba. Однак Wall Street Journal стверджує, що це слово складене зі слів "альтернатива" і Alibaba.

Очікується, що угода з придбання компанією Verizon всього інтернет-бізнесу Yahoo буде офіційно оформлена в березні цього року.

Про рішення телекомунікаційної компанії Verizon Communications придбати інтернет-компанію Yahoo за 4,83 млрд доларів стало відомо влітку 2016 року. Угода стосується інтернет-бізнесу Yahoo і частини нерухомості компанії.

Verizon, яка раніше придбала компанію AOL, намагається залучити споживачів, що використовують різні пристрої, а також рекламодавців. Очікується, що Yahoo буде інтегрована з сервісом AOL.

Yahoo була створена в 1995 році студентами Стенфордського університету Девідом Філом і Джері Янгом. Упродовж більш як 20 років компанія залишалася самостійною. Вона включала в себе пошукову систему і ще цілий ряд інтернет-сервісів.

Глобальна аудиторія Yahoo перевищує 1 млрд активних користувачів щомісяця, включаючи 600 млн активних користувачів мобільних телефонів. У 2007-2008 роках компанію пропонували придбати майже за 50 млрд доларів.

У 2012 році компанію очолила Марісса Майєр, яка раніше працювала в Google. Багато експертів та інвесторів критикували її за управлінські помилки. Останніми роками Yahoo зазнавала збитків.

Джерело: http://www.bbc.com/russian/news-38567816