З виставки у Лас-Вегасі вкрали два дослідних зразки ігрового ноутбука з трьома екранами

12:08, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Два дослідних зразки ігрового ноутбука з трьома екранами були вкрадені з Міжнародної виставки споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі, повідомляє компанія-виробник Razer.

Представник компанії Мін Лян Тан заявив, що за будь-яку інформацію, яка допоможе в пошуку викрадачів, буде виплачено 25 тис. доларів.

«Наша команда місяцями працювала над концепцією і розробкою цього проекту. Це шахрайство, а ми не любимо шахрайства. Той, хто це зробив, явно не дуже розумний», - написав Тан написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає ВВС, організатори виставки повідомили, що на заході застосовуються хитромудрі заходи безпеки для запобігання крадіжкам, тому зникнення ноутбука стало для всіх повною несподіванкою.

Razer стверджує, що новий лептоп - Project Valerie - є першим у світі портативним комп'ютером такого типу. Два додаткових екрани висуваються за допомогою автоматичного механізму. Розмір всіх трьох екранів - 17 дюймів (43 см).

Нова розробка Razer ще не надійшла у продаж, але вже викликала суперечливі відгуки користувачів соцмереж. Одні називають її проривом в ігровій індустрії, інші відзначають, що ноутбук з трьома екранами буде занадто громіздким і енерговитратним.

Деякі інтернет-користувачі висловлюють припущення, що компанія могла придумати історію з крадіжкою, щоб розкрутити свій винахід.

Джерело: http://www.bbc.com/russian/news-38566722