Кількість випадків дезертирства у лавах бойовиків збільшується - розвідка

11:31, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. В зоні проведення антитерористичної операції у з’єднаннях та частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ збільшується кількість випадків дезертирства та самовільного залишення військовослужбовцями місць служби.

Про це повідомляє Головне управління розвідки міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

«9 січня під час раптової перевірки комісією 1 АК підрозділів 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) з метою з'ясування обставин розстрілу командиром відділення підлеглого 8 січня ц.р. виявлено до 30 випадків самовільного залишення військової частини на додаток до тих, що офіційно рахувались. Командування полку з метою виправдання намагалось переконати членів комісії, що військовослужбовці самовільно залишили підрозділи після зазначеного інциденту», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, 8 січня російський командир відділення 3 стрілецького батальйону 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ Валерій Рибаков розстріляв з крупнокаліберного кулемету підлеглого за відмову виконати наказ, пов'язаний з підготовкою підрозділу до диверсійно-розвідувальних дій на лінії розмежування.