Бойовики продовжують ущільнювати свої бойові позиції на Донецькому напрямку - ІС

11:30, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Бойовики продовжують ущільнювати свої бойові позиції на Донецькому напрямку.

Про це повідомляє група «Інформаційний спротив».

«Противник продовжує готувати свої бойові порядки на ділянці Вуглегірськ – Дебальцеве. Відмічено появу на північній околиці Вуглегірська нових позицій окупантів (кілька окопаних БМП-2, обладнано вогневі точки). Крім того, на Комуні (західна околиця Дебальцевого) продовжує фіксуватися батарея (5 од.) 122-мм гаубиць Д-30А, південніше траси Е50 на цій ділянці розгорнуто ще одну артилерійську батарею противника (Д-30)», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в районі Донецька командування окупаційних військ перекидає на Спартак підкріплення (перекидання ведеться через Путилівку). Зафіксовано щонайменше чотири одиниці 120-мм мінометів на марші в сутінках на північ у бік Спартака, а також бронетехніку - МТ-ЛБ (7 одиниць, попередньо - протитанковий підрозділ з ПТРК) у тому самому напрямку, але по інший бік залізної дороги.

За даними ІС, на території заводу «Точмаш» (Донецьк, Київський район) розквартировано підрозділ ЗС РФ - бійці спортивної статури, зріст 175-180 см, мова російська, одягнені в новий російський камуфляж, на рукавах шеврони з написом «Департамент Спеціальних операцій».

«В Алчевськ прибула колона тентованих вантажівок з бойовиками (загальна кількість - близько 150 осіб, основна частина – російські найманці). Колону супроводжували легкові автомобілі з офіцерами ЗС РФ (6 «радників»). Більшість прибулих бойовиків одягнені в зимовий камуфляж», - наголосили в ІС.

Також стало відомо, що на території профілакторію шахти імені «Газети Известия» (лісосмуга за 2,8 км північніше н. п. Хрустальний (колишній Красний Луч) використовується як база дислокації найманців з РФ. Найманці одягнені у форму місцевих бойовиків, але носять папахи (на зразок так званих «козаків»).

«Територія бази ретельно охороняється, обслуговуючий персонал перебуває під особливим контролем співробітників «МГБ ЛНР» і жорстко проінструктований щодо нерозголошення будь-якої інформації про підрозділ. На території бази постійно дислокуються до 100 найманців. Вантажівки з найманцями регулярно виїжджають у напрямку лінії зіткнення», - додали в ІС.