Уряд планує спрямувати на розвиток регіонів більш як 30 млрд грн - Гройсман

10:43, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Кабінет міністрів України розраховує спрямувати на розвиток регіонів у загальній складності понад 30 млрд грн із різних джерел, включаючи бюджетні дотації, обсяг яких цього року становитиме 14,9 млрд грн. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Після підвищення мінімальної зарплати у місцевих бюджетів з'явиться і додатковий ресурс для фінансування зарплат працівникам комунальних підприємств та установ завдяки зростанню надходжень податку на доходи фізосіб. Близько 60% цього податку за чинними правилами залишаються на місцях», - зазначив глава уряду.

Раніше він повідомив, що за підсумками 2016 року в результаті проведеної Кабміном децентралізації місцеві бюджети зросли на 44 млрд грн.

Процес децентралізації влади розпочався в Україні в 2014 році. Метою реформи є надання регіонам більшої фінансової незалежності, а також можливостей використання регіональних ресурсів, включаючи грошові, на розсуд місцевої влади.