Демократи закликали Трампа не призначати свого зятя Кушнера на посаду старшого радника в Білому домі

09:46, 10 січня 2017

Київ. 10 січня. УНІАН. Законодавці від Демократичної партії США закликали обраного президента країни Дональда Трампа переглянути рішення про призначення свого зятя Джареда Кушнера на посаду старшого радника в Білому домі.

У листі членів комітету з юридичних питань палати представників США наголошується, що це призначення може суперечити ухваленим у 1967 році законом проти кумівства, який поширюється на всіх співробітників Білого дому, повідомляє російська служба Бі-Бі-Сі.

Демократи також побоюються, що на новій посаді Кушнер не зможе повністю уникнути конфлікту інтересів.

"Більш того, позиція Кушнера в Білому домі може дозволити йому просувати рішення, які відповідають його інтересам у бізнесі", - йдеться в листі.

Адвокат Кушнера Джеймі Горелік запевняє, що призначення не суперечить жодним федеральним законам США.

За її словами, Кушнер має намір припинити роботу в девелоперській компаніі й залишити керівництво газетою New York Observer.

Горелік також додала, що майбутній радник вже консультувався з фахівцями Управління з урядової етики США з приводу своєї нової посади.

Дружина Кушнера - старша дочка обраного президента Іванка Трамп - має намір залишити керівні ролі в компанії Trump Organization і не займатиме посади в адміністрації свого батька.

35-річний Кушнер брав активну участь у виборчій кампанії Трампа, зокрема, він керував інтернет-стратегіями і займався питаннями найму високопоставлених співробітників.

"Джаред зробив величезний внесок і був довіреним радником протягом усієї кампанії та перехідного періоду, і я пишаюся, що він займатиме ключову роль у моїй адміністрації", - заявив Трамп.

Однак у Кушнера, як і у Трампа, немає досвіду державного управління.

Як очікується, в Білому домі йому доведеться займатися в першу чергу питаннями торгівлі та зв'язками з країнами Близького Сходу.

Джерело: http://www.bbc.com/russian/news-38566713