У Анкарі поліція сльозогінним газом, водометами та пластиковими кулями розігнала мітинг проти розширення повноважень Ердогана

20:09, 09 січня 2017

Київ. 9 січня. УНІАН. В Туреччині поліція застосувала сльозогінний газ, водомети та пластикові кулі проти групи людей, які протестували перед будівлею турецького парламенту.

Як повідомляє Turkish Minute, мітингувальники виступали проти планів уряду щодо розширення повноважень президента.

Представники громадських організацій та асоціацій адвокатів, присутні на мітингу, хотіли зробити заяву для преси перед воротами турецького парламенту, але коли спробували підійти ближче до будівлі парламенту, поліція застосувала проти них сльозогінний газ, водомети та пластикові кулі.

За даними видання, від втручання поліції також постраждали деякі депутати від Республіканської народної партії Туреччини, що прийшли надати підтримку протестуючим.

У понеділок парламент мав обговорювати пропозиції з метою ввести в країні президентську систему, в рамках якої нинішній президент Туреччини Реджеп Ердоган матиме більш виконавчу владу.

Джерело: https://www.turkishminute.com/2017/01/09/turkish-police-intervene-group-protesting-presidential-system-front-parliament/