В Одеській області від переохолодження загинув прикордонник

17:49, 09 січня 2017

Одеса. 9 січня. УНІАН. В Одеській області від переохолодження загинув прикордонник.

Як повідомив УНІАН голова Кілійської районної ради Павло Бойченко, від переохолодження загинув службовець Ізмаїльського прикордонного загону, житель районного центру Кілія, 1995 року народження.

За даними Бойченка, зв'язок з ним було втрачено ще 7 січня, коли прикордонник вирішив пішки дістатися з Кілії у бік Шевченкового, до родичів.

«Його тіло було виявлено в районі колишнього цегельного заводу. Всі обставини встановлюються. Рідним і близьким висловлюємо співчуття», - повідомив Бойченко.

Начальник сектору з питань взаємодії зі ЗМІ Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Білобородченко підтвердив УНІАН факт загибелі прикордонника.

«Молодий чоловік у той день був не при виконанні службових обов'язків – був вихідним. Близькі відмовляли його йти пішки, але він не послухав... Також встановлено, що його мобільний телефон розрядився, і тому з ним було втрачено зв'язок. На даний час встановлюються обставини події», - зазначив Білобородченко.

Як повідомляв УНІАН, в Одеській області під час розчищення засніжених трас помер працівник дорожньої служби.

6 січня в Одеській області розпочався сильний північний вітер з поривами до 28 м/с, хуртовина. 7 січня було оголошено заборону на рух всіма дорогами, крім траси Одеса-Київ та дороги на місто Южне.