Кличко зобов’язав комунальні служби до завтра очистити Київ від снігу

13:44, 09 січня 2017

Київ. 9 січня. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко зобов’язав комунальні служби до завтра очистити Київ від снігу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі мера, про це Кличко заявив на нараді з головами районів, керівництвом "Київавтодору", "Київпастрансу", "Київпарктранссервісу" та керівниками районних Шляхово-експлуатаційних управлінь (ШЕУ).

"Я вночі перевіряв, як у нас відбувається прибирання снігу зі столичних вулиць. Комунальники працюють. Але оскільки я виїхав на перевірку без попередження, побачив і проблеми, які є в роботі», - сказав Кличко.

«Тому доручаю усім службам відповідально ставитися до роботи. Головне завдання - щоб до вівторка, коли почнеться робочий тиждень, вулиці, магістралі, тротуари столиці були очищені від снігу", - наголосив мер Києва.

Також Кличко акцентував увагу всіх комунальних служб на тому, що обов'язково мають бути прибрані переходи біля зупинок громадського транспорту, тротуари. І що в особливо посиленому режимі повинні відбуватися роботи з прибирання наступної ночі.

"У вівторок Київ повинен повернутися до звичного життя. Це - завдання для кожного з вас", - закликав мер столиці керівників комунальних служб.