Кличко вночі перевірив, як комунальники прибирають сніг у Києві

10:30, 09 січня 2017

Київ. 9 січня. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко вночі проїхався столицею і перевірив, як працюють комунальні служби, що прибирають сніг на вулицях міста.

Як повідомили УНІАН у прес-службі мера, Кличко заявив, що комунальники працюють в цілодобовому режимі, але робота повинна бути більш злагодженою і ефективною.

Він запевнив, що комунальні служби зроблять все, щоб мінімізувати наслідки негоди, розчистити місто від снігу за вихідні дні, аби з початком робочого тижня не сталося колапсу. «Щоб не було ніяких збоїв і місто працювало в нормальному режимі. Комунальні служби працюють і вдень, і вночі. Проблеми, звичайно, є. І я акцентував на недоліках. Повинно бути більше бригад, які працюють вночі, робота має бути більш злагодженою та ефективною», - додав мер Києва.

За словами Кличка, комунальники забезпечені достатньою кількістю посипальних і паливно-мастильних матеріалів для подолання наслідків негоди.

Мер також звернувся до киян з проханням, щоб вони з розумінням і повагою ставилися до роботи дорожників і не залишали свої автівки там, де вони заважають прибиранню снігу. «Я розпорядився зосередитися, зібрати всі сили, щоб впоратися з викликами стихії, щоб у вівторок Київ повернувся до звичного ритму життя, щоб дороги і тротуари були розчищені», - сказав Кличко.