Залізничні вокзали та аеропорти в Україні працюють у звичайному режимі – Мінінфраструктури

14:39, 08 січня 2017

Київ. 8 січня. УНІАН. Залізничні вокзали та аеропорти в Україні працюють у звичайному режимі.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на Міністерство інфраструктури.

Разом з тим, за інформацією ДСНС, з 10.30 8 січня знято обмеження рух для всіх категорій транспортних засобів за винятком вантажного та пасажирського транспорту на ділянці дороги М-23 Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя у Дніпропетровській області.

Також з 9.00 8 січня знято обмеження руху великогабаритних транспортних засобів на всіх автодорогах загального користування державного та місцевого значення у Херсонській області.

Крім того, на Миколаївщині з 12.00 8 січня знято обмеження рух для всіх категорій транспортних засобів на всіх автодорогах загального користування державного та місцевого значення.

За даними «Укравтодору», у зв’язку з посиленням негоди на Кіровоградщині рух трасою Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя перекрито для усіх видів автотранспорту.

Через складні погодні умови на автодорогах загального користування Хмельниччини, зокрема на М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький - Знам’янка, Н-03 Житомир - Чернівці та Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці - Білогір’я з 13.00 8 січня введено тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту.

Також на дорозі державного значення Т-23-21 Ярмолинці – Кам’янець-Подільський введено закриття руху для всіх видів транспортних засобів.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні у Чернівецькій області обмежено рух великогабаритного транспорту на відрізку міжнародної траси «Чернівці - Порубне».

В Одеській області частково знято заборону на рух дорогами, крім трасою Одеса-Рені.