В Одеській області через негоду продовжено заборону на рух всіма дорогами, крім траси на Київ та Южний

13:03, 08 січня 2017

Одеса. 8 січня. УНІАН. В Одеській області через негоду продовжено заборону на рух всіма дорогами, крім траси Одеса-Київ та дороги на місто Южний.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Одеської обласної державної адміністрації, з 9.00 8 січня триває заборона руху автомобілів на дорогах загального користування державного та місцевого значення.

«Виняток - автодорога М-05 «Київ-Одеса», а також - М-28 «Одеса-Южний-/М-14 з під'їздами, де обмежено рух вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів із 8-ї ранку 6 січня», - повідомили у прес-службі.

В ОДА відзначили, що робота з очищення доріг від снігу та снігових заметів триває, про зняття обмеження та відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково.

В даний час в Одеській області на розчищенні доріг працює 297 одиниць техніки: піскорозкидувачі, бульдозери, автогрейдери, навантажувачі, снігоприбирачі тощо.

У місцях відстою перебуває 363 автомобіля. Розгорнуто 47 пунктів обігріву (42 - стаціонарних, 5 - мобільних).

Як повідомляв УНІАН, увечері 7 січня у прес-службі Одеської обласної державної адміністрації заявили, що всі дороги в області, крім траси на Київ, перекриті для руху автотранспорту до 9.00 8 січня.