У Миколаївській області за два дні рятувальники витягли із заметів 55 автомобілів і надали допомогу понад 160 особам

18:05, 07 січня 2017

Миколаїв. 7 січня. УНІАН. У Миколаївській області за два дні рятувальники витягли із заметів 55 автомобілів і надали допомогу понад 160 особам.

Як повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області, в регіоні продовжується ліквідація наслідків негоди. За даними мобільних груп рятувальників, проблемною ділянкою є автодорога Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, вона засніжена, перемети збільшуються місцями до 1 метра. Температура від -11 до -15, швидкість вітру 15-20 м/с, сніговий покрив 25-35 см.

6-7 січня для вилучення автотранспорту зі снігових заметів та для проведення розвідки на шляхах області залучалось 45 одиниць техніки та 148 рятувальників. Із заметів вилучено 55 одиниць автотранспортної техніки, надана допомога 164 особам, у тому числі вагітній жінці та 17 дітям. Для надання допомоги водіям було розгорнуто мобільний пункт обігріву поблизу м. Баштанка.

У повідомленні нагадується, що на автодорогах загального користування державного та місцевого значення у Миколаївській області закрито рух для проїзду всіх категорій транспортних засобів.

Крім того, в регіоні відключено від електропостачання 8 населених пунктів.

Загалом ситуація в області стабільна і контрольована, всі служби працюють у посиленому режимі, додали в обласному управлінні ДСНС.