У чотирьох областях України станом на 17.00 через негоду діють обмеження на рух транспорту

17:44, 07 січня 2017

Київ. 7 січня. УНІАН. На дорогах Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей України станом на 17.00 через негоду діють обмеження на рух транспорту.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні безпеки дорожнього руху Національної поліції.

Згідно з повідомленням, в Одеській області закрито проїзд на дорозі М-14 Одеса-Мілітополь-Новоазовськ з 17 по 56 км для всіх видів транспорту.

Обмежено рух вантажних транспортних засобів та пасажирського транспорту на автомобільних дорогах загального користування.

Крім того, на трасі М-15 Одеса-Рені з 84 до 306 км (від повороту до с. Монаші до Рені) заборонено рух для всіх видів транспорту.

Також заборонено рух для всіх видів транспорту на автодорогах Білгород-Дністровського, Саратського, Татарбунарського Кілійського, Ізмаїльського, Ренійського районів.

У Кіровоградській та Миколаївській областях заборонено рух для всіх видів транспорту на автодорогах загального користування.

На Херсонщині обмежено рух вантажівок на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ від 177 до 207 км (від межі з Миколаївською областю до м. Херсон).