До Німеччини прибули американські танки для Польщі та країн Балтії

15:03, 07 січня 2017

Київ. 7 січня. УНІАН. У німецькому порту Бремерхафен триває розвантаження сотень танків, самохідних гаубиць та інших військових машин, які прибули до Німеччини морем із США.

Це найбільша відправка американської бронетанкової бригади до Європи з часів закінчення холодної війни, передає російська служба ВВС.

Найближчими днями військову техніку буде транспортовано залізницею з Німеччини до місць дислокації в Польщі та країнах Балтії.

За даними Deutsche Welle, для цього бундесверу знадобиться понад 900 вагонів і платформ.

До Німеччини також прибудуть 3500 американських військовослужбовців 4-ї піхотної дивізії з військової бази Форт Карсон у штаті Колорадо.

Крім того, США, Британія, Німеччина та Канада направлять цього року до Естонії, Латвії, Литви та Польщі чотири батальйони - по одному в кожній із країн - загальною чисельністю 4000 осіб.

Розміщення сил НАТО у Східній Європі - частина програми Північноатлантичного альянсу, спрямованої на стримування агресії з боку Росії.

Росія неодноразово виступала проти розширення присутності НАТО в Східній Європі, поступово нарощуючи при цьому власну військову присутність біля кордонів із країнами Балтії.

За оцінками НАТО, чисельність російських військ, зосереджених на західному кордоні Росії, становить приблизно 330 тис. осіб.

Джерело: http://www.bbc.com/russian/news-38538810