У Таїланді через повінь загинули 12 осіб

14:25, 07 січня 2017

Київ. 7 січня. УНІАН. Жертвами повені на півдні Таїланду стали 12 осіб. Водою підтоплено райони, в яких проживають близько 700 тисяч осіб.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ королівства, передає ТАСС.

У низці південних провінцій королівства порушено автобусне, залізничне й автомобільне сполучення - вода піднялася над поверхнею суші на 50 см і вище.

Вже кілька днів закрито аеропорт в провінції Накхонсітхаммарат. Десятки рейсів скасовано або відкладено в аеропорту острова Самуї, внаслідок чого курорт не змогли вчасно залишити сотні іноземних туристів.

До повені призвели проливні дощі, що не припиняються кілька останніх днів на півдні Таїланду. За прогнозом синоптиків, дощова погода зберігатиметься тут щонайменше до неділі. Метеорологічний департамент Таїланду напередодні поширив попередження про можливість повені в таких туристичних провінціях країни, як Пхукет, Крабі, Прачуапкхірікхан.

ВМС Таїланду направили десантний корабель HTMS Ang Thong для допомоги постраждалим від повені.

Як очікується, десантний корабель прибуде до узбережжя провінції Накхонсітхаммарат, що найбільш серйозно постраждала від стихії, в неділю. На борту HTMS Ang Thong - човни, необхідні місцевим рятувальникам, і гуманітарна допомога. Також використовуватимуть вертольоти, що розміщуються на кораблі.

Джерело: http://tass.ru/proisshestviya/3925218