Трамп визнав висновки розвідки про втручання Росії у президентські вибори

12:26, 07 січня 2017

Київ. 7 січня. УНІАН. Обраний президент США Дональд Трамп, інавгурація якого запланована на 20 січня, визнав висновки американської розвідки про втручання Росії у президентські вибори, але наполягає, що це не вплинуло на результат виборів.

Про це йдеться у заяві Трампа на офіційному сайті його перехідної команди "Зробимо Америку знову величною".

Він зазначив, що провів конструктивну зустріч і розмову з керівниками розвідувальної спільноти Сполучених Штатів. "Я маю величезну повагу до праці та служби, яку виконали чоловіки і жінки цієї спільноти для нашої великої країни", - заявив Трамп.

"Хоча Росія, Китай, інші країни, групи з-зовні та люди послідовно намагаються зламати кібер-інфраструктуру наших урядових інституцій, бізнесу та організацій, і зокрема Національного демократичного комітету, абсолютно не було ніякого впливу на результат виборів, в тому числі враховуючи факт, що не було ніякого втручання у систему для голосування. Були спроби зламати комп'ютерну мережу Національного республіканського комітету, але НРК мав міцний захист від злому і хакери не мали успіху", - заявив Трамп.

Як повідомлялося, раніше розвідка США розсекретила частину доповіді, у якій вказується на втручання особисто президента Росії Володимира Путіна у вибори президента Сполучених Штатів.

У доповіді вказується, що Путін замовив "кампанію впливу", спрямовану на вибори президента США з метою підриву демократичного процесу та дискредитації суперниці Дональда Трампа.

"Ми вважаємо, що Путін і російський уряд явно воліли обрання Трапма. Ми також вважаємо, що Путін і уряд РФ прагнули збільшити передвиборчі шанси обраного президента Трампа, зокрема, шляхом дискредитації держсекретаря Клінтон", – зазначається у документі.